Viktig info!

Hallo alle sammen!

Det er en rar tid vi er inni nå, hvor dagliglivet vårt er blitt snudd litt på hodet. Som vi skrev i et tidligere innlegg så blir alt av aktiviteter avlyst. Vi har også snakket om hvordan vi skal forholde oss til nye retningslinjer hos oss i styret og vi har fått råd fra Norges padleforbund om hvordan vi som klubb skal forholdet oss til situasjonen.

Derfor har vi besluttet å utsette padle sesongen frem til vi får event kontra beskjed fra NPF og helsemyndighetene.
Dersom du har lånt utstyr tilhørende klubben, ber vi om at dette legges tilbake i klubbens lokaler i Alsviga. Da tenker vi kajakker, årer og annet utstyr, fint om det kan sendes ei melding til leder når dette er blitt gjort.
Det vil fra og med i dag ikke være tillatt å bruke klubbens utstyr.

Dere kan også lese om retningslinjene NPF har her:
http://www.padling.no/nyheter-aktivitetsrettet/viktig-informasjon-vedroerende-koronavirus-oppdatert-263/

Dersom dere har spørsmål omkring dette, kan dere kontakte leder.

Håper alle er med på denne dugnaden og følger klubben og NPF råd.

Mvh Flekkerøy Padleklubbs styr